Czarne torebki – hot or not?

czarna torebka na łańcuszkuCzarny jest jednym z najtrudniejszych kolorów, nie każdy wie, które z jaką inną barwą można go łączyć. Źle dobrany kolor może zepsuć całą kreację, nawet jeśli będzie ona jedną z najmodniejszych w Mediolanie.

Co z tym czarnym?

Ubranie się jedynie w odzież koloru czarnego także może być źle odebrane przez środowisko. Możecie być przez to zaszufladkowane do jednej z subkultur, postrzegane jako smutne kobiety bądź ktoś uzna, że jesteście w żałobie (jeśli jesteście to oczywiście nie zwracajcie uwagi na to, co inni pomyślą). Wasz wybór, ale pamiętajcie, że Wasze samopoczucie i pewność siebie w dużej mierze wynikają z tego jak postrzegają Was inni.

Które elementy ubioru dobrze wyglądają w czarnym kolorze?

Waszym pierwszym, jakże według mnie słusznym, skojarzeniem będą torebki. Jednak w jaki sposób połączyć ja z innymi elementami ubioru? Podamy przykład, który zainspiruję Was do własnych kombinacji: czarna torebka na łańcuszku świetnie skomponuje się z eleganckimi butami, które będą posiadały jakąś w stawkę w kolorze metalu, z którego wykonano łańcuszek.

Jakich połączeń unikać jak ognia?

Nasuwa się jedno, które jest fatalne, jeżeli chodzi o zachowanie dobrego gustu. Chodzi mi o połączenie brązowych butów i czarnej torebki. Naturalnie działa to też w drugą stronę. Zgubne okazać się może też zestawienie czarnej torebki z białym obuwiem. Niestety decydując się na torbę w kolorze smolistym, musimy być przygotowani na wyrzeczenia. Jednak z drugiej strony – czy jest ładniejszy i bardziej elegancki wybór niż czarna torebka na łańcuszku? Według mnie nie. Dlatego ja nie zrezygnuje z tego dodatku.

Advertisements

2 thoughts on “Czarne torebki – hot or not?

  1. Dziękuję za zaproszenie 🙂 Czarna torebka, jak czarne buty, spodnie, spódnica, żakiet albo płaszcz – to chyba stałe elementy naszych ubrań. Osobiście uwielbiam czarny kolor, mogę go łączyć zawsze ze wszystkim i o każdej porze roku. Być może są jakieś zasady noszenie lub nie noszenia czarnej torebki, ale myślę, że wszystko zależy od jej fasonu, stylizacji z jaką jest łączona i stylu osoby. Pozdrawiam Margot

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s