Przezroczystości i szale czyli najmodniejsze sukienki 2015

Sukienka to strój ponadczasowy, jeśli chodzi jednak o fasony, tutaj zmienia się wiele.  Pewne z nich są co prawda na tyle klasyczne, że pozostają w postaci praktycznie niezmienionej i nosimy je od lat (jak np. mała czarna). Zawsze jednak projektanci, dla urozmaicenia, proponują nam przynajmniej drobne modyfikacje. Na wybiegach pojawiają się także nowości i powroty do tego, co nosiłyśmy dawniej. Jakie sukienki modne będą tej jesieni?

Byśmy nie zaczęły się nudzić, projektanci zgotowali nam parę ciekawych nowości. Pierwsza z nich to styl pensjonarski. Tej jesieni nosić będziemy zwiewne szale i szarfy. Sukienki z dużymi wiązanymi kokardami i tym podobnymi akcentami. Mają być nonszalanckie i powłóczyste. Na topie będą luźne kreacje przewiązane w talii paskiem. Najmodniejsze kreacje w tym stylu są białe albo cytrynowe – obowiązkowo zestawione z klasyczną czernią.

Jeśli masz dość odwagi – i odpowiednią okazję, by odsłonić trochę ciała, tej jesieni możesz zrobić to na wiele sposobów. Modne sukienki więcej odsłaniają niż zasłaniają. Bardzo silnym trendem są prześwity. Sukienki mają teraz klasyczny kształt, lecz pikanterii dodają im transparentne tkaniny, z jakich są wykonywane.

Do mody znów powracają też szalone lata 80. i era disco. Imprezowy, nieco kiczowaty styl będzie teraz elementem naszej codzienności, sukienki do niego nawiązujące nosimy bowiem nie tylko na wieczorne wyjścia. Cekinowe wykończenie albo skórzane lakierowane mini są jak najbardziej mile widziane i z pewnością zwrócą uwagę.

Możesz więc zaszaleć – jeśli tylko masz ochotę. Trzeba przyznać, że mamy w czym wybierać i tej jesieni z całą pewnością nie będziemy się nudzić.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s