Najmodniejsze sukienki plażowe

Za oknami prawdziwe lato. Co ważniejsze – rozpoczęły się letnie wyprzedaże! Czas ruszyć do sklepów po zapas wakacyjnej garderoby. Jakie sukienki założymy w tym roku na plażę?

Kobieta zmienną jest, podobnie jak moda. Jeśli więc posiadasz parę kreacji z zeszłego sezonu, z cała pewnością nie zaszkodzi w tym roku kupić kilku nowych. Trendy nieco się zmieniły – podobnie jak z pewnością Twój gust i nastrój.

Jeśli masz ochotę na kwiatowy wzór, nie będziesz rozczarowana. Florystyczne motywy powróciły go gry i w sklepach znów pełno jest romantycznych, zwiewnych sukienek w kwiaty, liski i inne motywy roślinne. Do mody wróciły sukienki w stylu hippie – z lekkich materiałów, z marszczeniami i luźno opadające do ziemi. Na topie nadal jest – również wpisująca się niejako w ten trend – długość maxi. Sukienka do ziemi to tego lata absolutny przebój.

Ciągle na topie są marynarskie motywy. Sukienki w biało-czarne lub granatowe paski to to bardzo dziewczęcy, świeży rys tego lata. Modne są także kreacje gładkie w bieli i czerwieni oraz granacie, również wpisujące się w estetykę marinistyczną.

Luźne fasony nadal są trendy, a sukienki oversize nie wychodzą z mody. Bywają swobodnie przewiązane lub ściągnięte w pasie – a tego roku nawet całkiem szerokie, o prostokątnym kroju. Dobrze pasują do szczupłej sylwetki, jednak nawet jeśli tu i ówdzie masz nieco więcej, taki krój nie pokreśli niedostatków figury. W takim wypadku zrezygnuj jedynie z długości mini.

W takiej rozmaitości każda z nas znajdzie coś dla siebie – a przecież nic nie cieszy tak, jak nowa sukienka. Nie ma zatem na co czekać, czas ruszyć na wyprzedaże. Do startu, gotowe, hop!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s