Seksowna bielizna dla puszystych?

Kiedy nosisz większy rozmiar, również możesz wyglądać kusząco – tak w ubraniu jak i w samej bieliźnie. Wystarczy tylko odpowiednio ją dobrać, unikając podstawowych błędów. Oferty producentów bielizny są coraz szersze jeśli chodzi o duże rozmiary – będziesz więc miała w czym wybierać.

Puszysta kobieta nie musi wcale wstydzić się swojej sylwetki. Mało jest amatorów rubensowskich kształtów? Z pewnością znajdzie się niejeden, zaś owe wdzięki powinny być we właściwy sposób wyeksponowane. Zaopatrz się w dobrą, ładną bieliznę, która po pierwsze sprawi, że będziesz się lepiej prezentować w ubraniu – podtrzyma to i owo – a po drugie doda Ci seksapilu, kiedy będziesz w negliżu.

Seksowna bielizna dla puszystych to już żadne kuriozum. Jest dostępna w większości sklepów i produkuje ją większość firm bieliźnianych. Nie musisz kupować wielkich, brzydkich majtek. Możesz kupić duże i ładne. Unikaj jednak paru błędów.

Po pierwsze nie kupuj za małej bielizny. Jeśli trzeba, wybierz rozmiar XXL, ale nie dopuszczaj do sytuacji, w której kształty będą się”wylewać” spod zbyt ciasnej garderoby. Za mały stanik nie pomniejszy optycznie piersi, a wręcz przeciwnie – da wrażenie, że są jeszcze większe, a do tego niekształtne. Podobnie jeśli chodzi o majtki, kiedy będą się wżynać w boczki, da to bardzo niekorzystny efekt.

Seksowna bielizna dla puszystych to przede wszystkim bielizna dobrze dopasowana. Niech ładnie opina ciało, ale niech jej rozmiar będzie w sam raz. Możesz pokusić się o zakup bielizny modelującej, która sprawi, że ubrania będą na Tobie lepiej leżeć. Jeśli chcesz optycznie pomniejszyć piersi, wybierz specjalnie profilowany biustonosz.

Wyszczuplająca bielizna niesłusznie kojarzy się z zaprzeczeniem seksapilu. Obecnie do wyboru mamy bardzo wiele ładnych, kuszących modeli, wśród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Nie musisz się ukrywać ani czuć się nieatrakcyjna. Seksowna bielizna dla puszystych istnieje! Z pewnością sprawi, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie – pod warunkiem że odpowiednio ja dopasujesz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s