Dżinsy boyfriendy

1425373_52565152Boyfriendy to z pewnością jeansy nie dla każdego. Wiszący krój z obniżonym krokiem, sprawiający nieeleganckie wrażenie, zdobywa serca niegrzecznych dziewczynek od dwutysięcznego ósmego, kiedy to Katie Holmes – jako pierwsza gwiazda takiego formatu – je założyła.
No właśnie, boyfriendy są skierowane przede wszystkim do tak zwanych niegrzecznych dziewczynek, ponieważ całej reszcie z pewnością nie dodadzą urody. Poza tym wskazane jest mieć opływową sylwetkę, pulchne uda, ale nie tylko. Jeansy te zakładają przecież wysokie i szczupłe panie, a czasem i nieco mniejsze, aczkolwiek tu trzeba być bardzo ostrożną i zastanowić się dobrze nad dodatkami. Niski krok skraca bowiem figurę, obniża pośladki i tym samym zmienia proporcje figury, zatem osoby niskie powinny sobie powyższe po prostu odpuścić.

 

Co ciekawe, boyfriendy są zakładane do szpilek, co zaczęła praktykować wspomniana wcześniej Katie Holmes oraz Victoria Beckham. Specjaliści nie oceniają zbyt pozytywnie takowego zabiegu, aczkolwiek – jeżeli zależy nam na skróceniu nóg – zawsze można podwinąć spodnie u dołu i założyć doń obcisły top.

Na koniec wreszcie trzeba zwrócić uwagę dodatki, ponieważ w przypadku boyfriendów nic nie jest przypadkowe, a wprost odwrotnie. Korale przyciągają uwagę, naszyjniki ze sporymi kształtami geometrycznymi stanowią pewne uzupełnienie wizerunkowego szaleństwa tych spodni, a z kolei do płaskich obcasów świetnie pasuje apaszka. Nie jest to typowa sukienka ani nawet nie są to typowe spodnie, więc należy być po stokroć ostrożnym.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s