Bielizna erotyczna?

560024_58978228Jedna z naszych czytelniczek zadała nam ciekawe pytanie – czy bielizna erotyczna jest modna? Postanowiliśmy więc przeanalizować tę sprawę, opierając się na źródłach internetowych, naszych znajomościach z projektantami oraz ogólnych trendach, jakie towarzyszą nam od wielu lat.

Podstawowym wnioskiem jest to, że rzeczywiście bielizna erotyczna jest modna i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Widać na co dzień, że kobiety odwiedzają w celu jej kupna coraz większą ilość sklepów, na forach dyskusyjnych przetacza się coraz większa ilość dyskusji o takowych, a ponadto w ofertach pojawiają się coraz to bardziej odważne kroje.

Wśród pań pojawia się jednak jeden problem – czy to etyczne? Co ciekawe, nie jest to wcale odosobniony przypadek, a wręcz przeciwnie. Kobiety chętnie wyżej przedstawioną by ubierały, ale mają opory. Czy wypada? Czy można? Czy mąż się nie zgorszy? Nie ma co wydawać jednostronnych wyroków w tym zakresie, ponieważ mamy różne wrażliwości, a i taka cnota nieśmiałości jest dziś bardzo pożądana, tym bardziej gdy spojrzymy na te wyłudzane czasy.

W rozrachunku końcowym takich dylematów jest jednak o wiele mniej, aniżeli decyzji o tym, że bielizna erotyczna zagości w konkretnym domu. Sprzedawcy takowej mogą więc zacierać ręce – oto nadchodzi nowa era w polskich sypialniach. To zdają się potwierdzać oficjalne statystyki projektantów bielizny, którzy wyraźnie wskazują na zapotrzebowanie na takową. W obliczu takich argumentów trudno więc postrzegać to inaczej, aniżeli przez pryzmat mody właśnie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s