Ołówkowa spódnica – stylowy klasyk

OLYMPUS DIGITAL CAMERASpódnicą, która w największy sposób podkreśla kobiece kształty jest zdecydowanie ołówkowa spódnica. Idealnie eksponuje ona bowiem to, czym każda kobieta chciałaby się poszczycić, to jest okrągłe bioderka i wąska talia. To spódnica, która nadaje kobiecie styl, klasę oraz elegancję. Zazwyczaj kojarzy się ona z formalnymi wyjściami, czy kobietami związanymi ze światem biznesu, natomiast nie ma w tym nic bardziej mylnego. Ponieważ spódnica ołówkowa sprawdza się także idealnie w codziennych, luźnych stylizacjach.

W sklepach możemy odszukać zarówno dłuższe, jak i krótkie spódnice ołówkowe, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie idealnej dla siebie spódnicy w takim stylu do konkretnej okazji. Dodatkowo ołówkowa spódnica jest o tyle wdzięcznym elementem ubioru, że pozwala nam na dobór różnych kombinacji dodatków oraz obuwia, dzięki czemu nasze stylizacje z jedną i tą samą spódnicą mogą być zupełnie inne, a każda z nich nietuzinkowa i zapadająca głęboko w pamięć.

Przy wyborze odpowiedniej długości spódnicy ołówkowej, należy kierować się przede wszystkim wzrostem, ponieważ, jeżeli nasze nogi są krótkie, należy unikać spódnic za kolano, aby dodatkowo wizualnie nie skrócić sobie nóg. Jeśli natomiast jesteśmy wysokie, możemy sobie pozwolić na każdą długość takowej spódnicy.

A czy Ty masz już idealną dla siebie spódnicę ołówkową? Jeśli tak, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i twórz wspaniałe i niepowtarzalne stylizacje z ołówkową w roli głównej!

Advertisements

One thought on “Ołówkowa spódnica – stylowy klasyk

  1. Uwielbiam – zawsze można ją wykorzystać i chyba nie ma takiego okresu, żeby była niemodna. Teraz wyjątkowo znowu opanowały sklepy. Mam wrażenie, że wszystkie wyglądamy w takich spódnicach świetnie – bez względu na wiek i rozmiar. 🙂 Pozdrawiam Margot

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s